[creation site web] [creation site internet] [logiciel creation site] [Naujienos]
[Naujienos]
[]
[Naujienos]
[Fralita Films - Kontaktai]
[Films]

7 Nuodemės

Įvairiuose Lietuvos miestuose gyvenančios skirtingų kartų ir skirtingoms sporto šakoms atstovaujančios sportininkės pasakoja apie tai, kaip jos supranta ir vertina septynias mirtinas nuodėmes (tinginystę, puikybę, kerštą, apsivalgymą, gašlumą, godumą ir  pavydą) šiandieninėje visuomenėje. Pasirinktos septynios dvikovės sporto šakos, kuriose kovojama vienas prieš vieną – tai lyg dvi moters asmenybės pusės – šviesioji ir tamsioji. Tai tarsi žmogaus dvilypumo, vidinės žmogaus kovos su pačiu savimi vizualizacija. Tokiu būdu stengiamasi nupiešti šiuolaikinės moters paveikslą – tai herojė, bandanti įveikti sunkumus, atkakliu darbu kurianti savo svajonę, savo asmeninę legendą.

Šiandieninio socio-ekonominio sunkmečio kontekste šio dokumentinio filmo sukūrimą įtakojo Kurto Weillo ir Bertolto Brechto baletas su dainomis „Septynios mirtinos nuodėmės” („Die sieben Todsünden”, 1933), kuriame dvi seserys (reprezentuojančios susidvejinusią asmenybę) Didžiosios depresijos laikotarpiu keliauja į septynis skirtingus miestus ir ieško laimės.

Dokumentinis
60'
Lietuvių kalba
Subtitrai anglų k.


Režisierė:
Kristina Inčiūraitė

Prodiuserė:
Živilė Gallego

Operatorius:
Rolandas Leonavičius

Garso operatorius:
Algimantas A. Apanavičius

Garso redaktorius:
Darius Vaičiulis

Montažas:
Kristina Inčiūraitė
Ričardas Matačius

Kompozitorius:
Titas Petrikis

Vaizdo postprodukcija:
Audrius Naujalis

Materials published in this web site are subjects to copyright.
No copying or publishing permitted without written authorisation from authors of this material. Information provider FRALITA.